پارک علم وفناوری قزوین

تغییر به حالت دسکتاپ ثبت نام ورود

دریافت پروانه بهره‌برداری برای شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان تسهیل شد

دریافت پروانه بهره‌برداری برای شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان با تصویب آئین‌نامه هیئت وزیران تسهیل شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قزوین، مطابق برنامه‌ریزی مشترک میان وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان محیط زیست و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت پروانه بهره‌برداری برای شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان با تصویب آئین‌نامه هیئت وزیران تسهیل شد و نیروهای فعال این حوزه می‌توانند با آرامش خاطر بیشتری به فعالیت‌های مورد نظر خود بپردازند.

 

این آئین‌نامه که با هماهنگی میان دستگاه‌های یاد شده صورت پذیرفته است، با هدف بهبود خدمات قابل ارائه به نخبگان و واحدهای فناور در جلسه هیئت وزیران مطرح شد و مورد تصویب مسئولان قرار گرفت.

 

لازم به ذکر است پیرو این آئین‌نامه، واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری می‌توانند برای فعالیت داخل پارک خود، پروانه بهره‌برداری دریافت نمایند؛ در ضمن وجود محدودیت فاصله مکانی از حومه شهرها برای واحدهای فناور برداشته شده است.

 

متن کامل آیین نامه "ضوابط استقرار واحدهای صنایع پیشرفته و فعالیت های دانش‌بنیان" در قسمت قوانین سایت نیز در دسترس علاقمندان می‌باشد.

 

انتهای پیام/

 

1390 - 1394 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پارک علم وفناوری استان قزوین می باشد .

بالا نسخه رومیزی

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد